O FIRMIE

HISTORIA FIRMY

W 1991 roku Józef Libera rozpoczął pracę przy produkcji i montażu okien bezpośrednio w Schüco Bielefeld.

W 1994 rozpoczęto budowę zakładu produkcyjnego okien i rolet w Bazanach. Ze względu na prężny rozwój firmy w 2000 roku podjęto decyzję o rozbudowie działu produkcji żaluzji wewnętrznych: pionowych oraz do okien dachowych. Firma wówczas liczyła 3 osoby na produkcji i montażu oraz jedną osobę w biurze.

W 2009 roku ze względu na duże zainteresowanie stolarką okienną PCV na rynku krajowym oraz zagranicznym firma została przeniesiona do Kujakowic Górnych (koło Kluczborka), gdzie powstały nowe hale produkcyjne oraz biuro. Wraz z nową siedzibą firma rozszerzyła swoją działalność o dział aluminium.

Swoje usługi świadczymy głównie w województwie opolskim i śląskim. Nasze okna i drzwi znajdziecie w wielu domach na terenie gminy Kluczbork, Olesno ale także w Opolu, Częstochowie, Namysłowie, Gorzowie Śląskim, Praszce, Nysie, Wieluniu, Wrocławiu czy Oleśnicy

Obecnie bardzo prężnie działamy także na rynku Niemieckim, gdzie wykonujemy kompleksowy zakres usług. Począwszy od pomiaru, przez dobór odpowiednich rozwiązań, ich produkcję oraz dostawę. Dysponujemy własną flotą oraz ekipą monterów, która wykonuje montaż okien, rolet oraz drzwi w kraju na podstawie uzyskanych certyfikatów SCHüCO, Yawal, Aluprof, GREENTEQ, WURTH.

Rok 2023 był dla Nas rokiem szczególnym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów i dalej rozwijając nasza firmę, powstały:
Okna Libera S.C  – dział usługowy firmy oraz Okna Libera Sp. z o.o. – firma produkcyjna w której wprowadzamy nowe technologie i nowe produkty.

BIURO

Miejsce, w którym przygotowujemy oferty dla Klientów, odbieramy telefony, odpisujemy na e-maile i pijemy pyszną kawę. Zawsze w tle słychać dobrą muzykę i czuć przyjazną atmosferę. To tutaj zaczyna się proces współpracy z naszymi Klientami. Zawsze uśmiechnięci i z dobrym humorem staramy się pomóc i wytłumaczyć wszystkie aspekty związane z terminami, dostępnością materiałów oraz rozwiązaniami technicznymi. Dla każdego chętnie przygotujemy jakiś poczęstunek, o ile zjawi się u nas przed południem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura i rozmowy na temat całego zakresu naszego asortymentu.

KADRA

Okna Libera to firma rodzinna w której pracuje 12 pracowników na czele z szefem Józefem Libera. Nieustannie dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, jak również troszczymy się o podtrzymywanie jak najlepszych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania.

Pracownicy każdego z działów posiadają rozległą wiedzę zawodową oraz doświadczenie. Wysoką jakość naszej pracy osiągamy nie tylko dzięki najlepszej jakości produktów, ale przede wszystkim dzięki najwyższej fachowości naszych pracowników.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i rozszerzamy obecnie swój zakres produkcyjny o ogrody zimowe i zadaszenie. Bezustannie obserwujemy rynek i dostosowujemy się do wymagań nowoczesnych budynków.

OKNA LIBERA

Jesteśmy dostępni dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu z nami.