O FIRMIE

HISTORIA FIRMY

W 1991 roku Józef Libera rozpoczął pracę przy produkcji i montażu okien bezpośrednio w Schüco Bielefeld.

W 1994 rozpoczęto budowę zakładu produkcyjnego okien i rolet w Bazanach. Ze względu na prężny rozwój firmy w 2000 roku podjęto decyzję o rozbudowie działu produkcji żaluzji wewnętrznych: pionowych oraz do okien dachowych. Firma wówczas liczyła 3 osoby na produkcji i montażu oraz jedną osobę w biurze.

W 2009 roku ze względu na duże zainteresowanie stolarką okienną PCV na rynku krajowym oraz zagranicznym firma została przeniesiona do Kujakowic Górnych, gdzie powstały nowe hale produkcyjne oraz biuro. Wraz z nową siedzibą firma rozszerzyła swoją działalność o dział aluminium.

Obecnie bardzo prężnie działamy na rynku Niemieckim. Gdzie wykonujemy kompleksowy zakres usług. Począwszy od pomiaru, przez dobór odpowiednich rozwiązań, ich produkcję kończąc na montażu i serwisie. Dysponujemy kilkoma ekipami montażowymi, które wykonują montaż okien, rolet, drzwi, oraz bram garażowych w kraju i zagranicą na podstawie uzyskanych certyfikatów GREENTEQ, HORMAN, WURTH.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i rozszerzamy obecnie swój zakres produkcyjny o ogrody zimowe i zadaszenie. Bezustannie obserwujemy rynek i dostosowujemy się do wymagań nowoczesnych budynków.

KADRA

Okna Libera to firma rodzinna w której pracuje 12 pracowników na czele z szefem Józefem Libera. W tym angażowanych jest 6 członków rodziny. Nieustannie dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, jak również troszczymy się o podtrzymywanie jak najlepszych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy dynamicznym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania.

Pracownicy każdego z działów posiadają rozległą wiedzę zawodową oraz doświadczenie. Wysoką jakość naszej pracy osiągamy nie tylko dzięki najlepszej jakości produktów, ale przede wszystkim dzięki najwyższej fachowości naszych pracowników.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu z nami.

PRZEJDŹ DO KARTY KONTAKT!